Spoštovani!

Obveščamo vas, da bo vpis novincev za šolsko leto 2019/2020 potekal od 4. do 15. marca 2019, vsak delovni dan na upravi Vrtca Anice Černejeve, Kajuhova ulica 5, Celje, med 8. in 15. uro.

Vlogo za vpis lahko starši oddate osebno na upravi vrtca, ali pa jo pošljete z navadno pošto in sicer:

• starši, ki otroka prvič vpisujete v vrtec,
  • starši, ki ste oddali vlogo po zadnjem javnem vpisu in niste dobili mesta v vrtcu,
  • starši, katerih otroci so že bili vpisani v času javnega vpisa za šolsko leto 2018/2019 in mesta v vrtcu do danes še niso dobili, otrok pa je razvrščen na centralnem čakalnem seznamu.

Starši morate k vpisni vlogi priložiti določena potrdila, ki so navedena na točkovniku, ki je priloga vpisnemu listu.

Vlogo za vpis v vrtec lahko oddate v samo enem javnem vrtcu Mestne občine Celje.

Vlogo za vpis za šolsko leto 2019/2020 lahko prejmete neposredno ob vpisu v vrtcu ali jo natisnete na tej povezavi: vpisni list.

Podrobnejša pravila o postopkih sprejema otrok v vrtec si lahko preberete v Pravilniku o postopku sprejema otrok v javne vrtce MOC.

POMEMBNO
Starši, katerih otrok že obiskuje Vrtec Tončke Čečeve ali Vrtec Zarja, in želite otroka vključiti v Vrtec Anice Černejeve, ne oddate Vloge za novince, temveč na vlogi za stare varovance za š. l. 2019/20 (dobite jo pri otrokovi vzgojiteljici), le označite želeni vrtec in vpišite enoto.