Spoštovani starši!

S prihodnjim tednom pričnemo s počitniško organizacijo dela, kar pomeni, da bodo oddelki združeni, kjer bo to mogoče. Posebnost letošnjega poletja je celovita prenova centralne kuhinje v enoti Mavrica in načrtovana menjava zemljine na igrišču enote. Prenova in menjava zemljine nam nalagata zaprtje enote preko poletja.

V vrtcu smo zbrali končno število prisotnih otrok. Ker bo prisotnost otrok visoka, smo spremenili organizacijo poletnega bivanja po enotah, in sicer:

• vsi otroci enote Mavrica (Čopova ulica 21) so od ponedeljka, 1. 7. 2019, dalje v prostorih II. osnovne šole (Ljubljanska cesta 46),
  • vsi otroci enote Luna (Ljubljanska cesta 48) ostajajo v matični enoti,
  • otroci enote Sonce (Kajuhova ulica 5) ostajajo v matični enoti in
  • otroci enote Hribček (Hrašovčeva ulica 1) se selijo s ponedeljkom, 22. 7. 2019, v prostore enote Sonce (Kajuhova ulica 5).

Starši otroke enote Mavrica v šolo pripeljete skozi glavni vhod, kjer vas bomo usmerili v igralnice/učilnice vaših otrok.
Telefonska številka na kateri bo preko poletja dosegljiva enota Mavrica ostaja 03 425 38 40.

Trudili se bomo organizirati delo tako, da bo varno in prijetno poskrbljeno za naše otroke.

Hvala za razumevanje.