Skoči na glavno vsebino

Trajnostni urbani razvoj Celja in zeleno mesto po meri ljudi sta dva prioritetna cilja Mestne občine Celje, ki za svojo uresničitev potrebujeta sodelovanje vseh in se lahko udejanjita le skozi močno in povezano skupnost. Že od leta 2001 Mestna občina Celje sodeluje pri Evropskem tednu mobilnosti (ETM), projektu, ki širom EU poskuša z različnimi akcijami spreminjati navade ljudi in jih navduševati za trajnostno mobilnost.

Tako bo tudi letos, zato vas med 16. in 22. septembrom 2023 vabimo na Prešernovo ulico v starem mestnem jedru in na druga prizorišča, kjer bomo v sodelovanju s številnimi partnerji razmišljali o naši prihodnosti ter korakih, ki jih lahko skupaj naredimo za trajnostni in zeleni razvoj našega mesta.

Za vas ter vaše in naše otroke in mladostnike bomo v času ETM, med 16. in 22. 9. 2023, izvedli pester program, ki bo namenjen vsem generacijam.

Podrobnejši program si lahko ogledate TUKAJ.

Dostopnost