Spoštovani starši!

Z velikim veseljem vam sporočamo, da bo jutri – v soboto, 23. 4. 2022, izpeljana prireditev Dan Zdravja 2022.

Veseli bomo, če se boste odločili za obisk mestnega jedra skupaj z otrokom in boste skupaj z nami proslavili Svetovni dan zdravja. Želimo si pokazati kako v Mestni občini Celje skrbimo za promocijo zdravega življenja in duha.

Na Glavnem in Krekovem trgu bodo med 9. in 13. uro potekale simpatične športne aktivnosti za mlade, ki bodo razveseljevale otroke in jih nagovarjale k sodelovanju, prav tako pa se bo našlo marsikaj zanimivega in poučnega tudi za odrasle.

V mestu bo v soboto živahno in pestro, z vašo prisotnostjo pa bodo ulice v mestu še bolj polne in vabljive.

Veselimo se vaše družbe in vljudno vabimo vse zainteresirane, otroke in starše v kar največjem številu!

Vabljeni!